Dokovací stanice pro HDD 2,5"/ 3,5" USB 3.0 Natec Kangaroo Dual, funkce klonování, napájecí adaptér

Dokovací stanice pro disky z funkcí klonování Natec Kangaroo Dual je zařízení, díky kterému je možné rychle a jednoduše spravovat data uložená na discích SSD nebo HDD bez nutnosti instalace disku v počítači. Takové řešení šetří nejen čas a zjednodušuje manipulaci z disky, ale je zvláště užite ... více
Objednací kód: 23100000359
Kód výrobce: NSD-0955
Výrobce: NATEC
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: dodání 24hod
Cena bez DPH: 718 Kč
Cena s DPH: 868 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Dokovací stanice pro disky z funkcí klonování Natec Kangaroo Dual je zařízení, díky kterému je možné rychle a jednoduše spravovat data uložená na discích SSD nebo HDD bez nutnosti instalace disku v počítači. Takové řešení šetří nejen čas a zjednodušuje manipulaci z disky, ale je zvláště užitečné při použití s notebooky, ve kterých není fyzicky možné připojit disky HDD a SSD. Díky dvěma slotům Natec Kangaroo Dual umožňuje klonovat disky pomocí jediného tlačítka bez nutnosti připojení dokovací stanice k počítači.

PRAKTICKÁ
Dokovací stanice je proto praktické zařízení, které umožňuje uživateli snadno a rychle kopírovat, archivovat, mazat, nebo získávat údaje ze starých disků, k čemuž vám stačí připojit dokovací stanici k počítači pomocí přibaleného kabelu USB.

Natec Kangaroo Dual je také ideálním řešením pro firmy, které mohou využívat dokovací stanici na rychlé a efektivní archivování dat, bez nutnosti investovat v drahé zařízení NAS.

FUNKCE KLONOVÁNÍ
Díky dvěma slotům SATA vám Natec Kangaroo Dual umožňuje klonovat disky pomocí jediného tlačítka bez nutnosti připojení dokovací stanice k počítači. Kangaroo Dual navíc obsahuje praktické LED diody umístěny na předním panelu, které informují uživatele o stavu operace.

VYSOKÁ PŘENOSOVÁ RYCHLOST
Natec Kangaroo Dual používá standard USB 3.0, který umožňuje přenos dat rychlostí až 6Gbps (Super-speed). V balení se nachází výkonný napájecí zdroj, který efektivně napájí zařízení a umožňuje dosáhnout maximální přenosovou rychlost.

ŠIROKÁ KOMPATIBILITA
Dokovací stanice Kangaroo Dual podporuje 2,5" a 3,5" HDD i SSD s rozhraním SATA I/II/III. Díky funkci Plug&Play, která je kompatibilní s většinou operačních systémů Windows a IOS si počítač automaticky nainstaluje potřebné ovladače. Po připojení zařízení pomocí portu USB se nový disk zobrazí v počítači.

ODOLNÁ KONSTRUKCE
Natec Kangaroo Dual je vybavena odolným a stabilním tělem, které poskytuje vysokou bezpečnost disku nacházejícího se uvnitř a jeho optimální chlazení. Gumové nožičky ve spodní části zabraňují přesouvání dokovací stanice po stole. Disky lze vkládat a vybírat ze stanice v režimu Hot Swapp.

SPECIFIKACE
Max. přenosová rychlost 6 Gbps
Rozhraní: USB 3.0
Konektory (vstupní): 2x Sata I/II/III
Konektory (výstupní): USB 3.0 Type-B
Max. kapacita disku: 8 TB
Velikost disku: 2,5"a 3,5"
Rozměry (ŠxVxH): 129x95x75 mm
Typ disku: HDD, SSD
Materiál: Hliník, ABS
Kompatibilní se systémy: Windows XP/Vista/7/8/10, Mac, Linux
Obsah balení: Dokovací stanice, USB 3.0 kabel, napájecí adaptér, návod k použití

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Vhodný pro: PC / Notebooky
Provedení disku Externí
Rozhraní
USB Standard USB 3.2 Gen 1
Ostatní
Záruka (let) 2