LENOVO B41-30 černý 14" 1366x768mat, N3700, 2GB, 500GB, intel HD, HDMI, DVD, 3xUSB, FP, W10

Vynikající výkon, skvělý obraz Notebook Lenovo B41 je vybaven procesorem až Intel® Pentium® N3700 a je možné jej osadit některou z integrovaných nebo samostatných grafických karet, které jsou zárukou úžasného výkonu a fantastického obrazu. Až Windows 8.1 Se systémem Windows toho zvládnete v ... více
Objednací kód: V-X818675
Kód výrobce: 80LF002QCK
Výrobce: LENOVO
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

Vynikající výkon, skvělý obraz

Notebook Lenovo B41 je vybaven procesorem až Intel® Pentium® N3700 a je možné jej osadit některou z integrovaných nebo samostatných grafických karet, které jsou zárukou úžasného výkonu a fantastického obrazu.

Až Windows 8.1

Se systémem Windows toho zvládnete více. Máte k dispozici více zábavy, více her, více způsobů, jak zvládnout vše potřebné, více možností, jak vyhledávat, procházet internet a být v kontaktu s lidmi, na kterých vám záleží. Systém Windows si můžete upravit k obrazu svému – můžete přizpůsobit dlaždice na úvodní obrazovce nebo si nastavit vlastní fotografie či osoby, aplikace a webové stránky, které vás nejvíce zajímají.

Dokonalý společník na cesty

Tenké a lehké notebooky jsou většinou velmi drahé, ovšem cenově dostupný model B41 má tloušťku méně než 25 mm a jeho hmotnost činí méně než 2 kg (bez volitelné DVD mechaniky, 2,15 kg včetně mechaniky). Ideální volba pro ty, kdo potřebují být produktivní i na cestách.

Stereo reproduktory s technologií Dolby® Advanced Audio™

Technologie Dolby® Advanced Audio™ vám zprostředkuje nezapomenutelný prostorový zvuk v každé situaci, bez ohledu na to, zda posloucháte prezentaci nebo si vychutnáváte zajímavý film. Pomocí této technologie lze dosáhnout lepší kvality hovorů přes VoIP aplikace, vyšší hlasitosti zvuku bez zkreslení a větší čistoty dialogů při sledování filmů. 14" displej s úpravou proti odleskům

Displej modelu B41 má rozlišení 1366 × 768 a zprostředkovává jasný, ostrý a živý obraz v širokoúhlém formátu 16 : 9.

Čtečka otisků prstů (volitelně)

Stačí jediné přejetí prstem a získáte rychlý, pohodlný a bezpečný přístup ke svým souborům a přihlašovacím údajům – to vše díky volitelné čtečce otisků prstů notebooku B41.

Možnosti konektivity

Zásluhou rozhraní Wi-Fi 802.11 b/g/n (nebo ac) a volitelného rozhraní Bluetooth® 4.0 budete mít přístup k internetu prakticky kdekoli

Integrovaná webkamera

Integrovaná webkamera s mikrofonem umí nahrávat až 720p HD video, takže při webových konferencích nebo online video chatu budete mít pocit, jako byste na nich opravdu fyzicky byli.

Rychlý přenos dat

Rozhraní USB 3.0 SuperSpeed zajišťuje rychlý přenos dat mezi notebookem B41 a jinými zařízeními. Je také zpětně kompatibilní a nabízí až desetkrát rychlejší datové přenosy než předchozí USB technologie.

Dostatek úložného prostoru

S kapacitou pevného disku nebo SSHD úložiště až 1 TB nemusíte mít obavu, kam uložíte všechna data, videa, hudbu nebo fotografie.

Port HDMI

Rychlé a snadné streamování obsahu z notebooku B41 do televizoru či na jiný monitor.

-|CZ|SK|EN