Logitech M650M/ Kancelářská/ Laserová/ Bezdrátová USB + Bluetooth/ Šedá

CHYTŘEJŠÍ POSUV. LÉPE PADNE DO RUKY Získejte chytřejší posuv, lepší pohodlí a vyšší produktivitu. Myš Signature M650 disponuje kolečkem SmartWheel, které přináší přesnost nebo rychlost v okamžiku, kdy to potřebujete. Výběr velikostí pro menší ruce, větší ruce a leváky znamená, že ten správ ... více
Objednací kód: 2171003439
Kód výrobce: 910-006253
Výrobce: LOGITECH
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: dodání 24hod
Cena bez DPH: 932 Kč
Cena s DPH: 1 127 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

CHYTŘEJŠÍ POSUV. LÉPE PADNE DO RUKY

Získejte chytřejší posuv, lepší pohodlí a vyšší produktivitu. Myš Signature M650 disponuje kolečkem SmartWheel, které přináší přesnost nebo rychlost v okamžiku, kdy to potřebujete. Výběr velikostí pro menší ruce, větší ruce a leváky znamená, že ten správný úchop si vybere každý. Bezproblémové bezdrátové připojení, tiché klikání, přizpůsobitelná boční tlačítka a profilovaný tvar vám zajistí pohodlí a produktivitu po celé hodiny.

POSUV POMOCÍ KOLEČKA SMARTWHEEL

Využívejte funkci posuvu na maximum pomocí kolečka Logitech SmartWheel. Získejte přesnost po jednotlivých řádcích, když se potřebujete soustředit na detaily, nebo rolujte vysokou rychlostí, když chcete prolétnout dlouhými stránkami. Režimy lze automaticky přepínat rychlým pohybem prstu.

DOKONALE PADNE DO VAŠÍ RUKY

Vyberte si myš Signature M650, která vám bude nejlépe vyhovovat. Model M650 doporučujeme pro malé až střední ruce, model M650 L pro velké ruce a model M650 L Left pro leváky. Nejste si jisti, která myš je pro vás nejvhodnější? Viz obrázek a rozměry.

PŘIPOJENÍ VE VAŠEM STYLU. KOMPATIBILNÍ S VÍCE PLATFORMAMI.

Připojte se během okamžiku prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy nebo přijímače Logi Bolt USB. Získejte silné a spolehlivé bezdrátové připojení na vzdálenost až 10 metrů. Myš Signature M650 je kompatibilní s více platformami – Windows®, macOS, Linux®, iPadOS, Android™ – a disponuje certifikátem Kompatibilní s Chromebook™.

Signature M650

  • Výška: 37,8 mm
  • Šířka: 61,80 mm
  • Hloubka: 107,19 mm
  • Hmotnost: 101,2 g - hmotnost včetně baterie (25g) a přijímače (1,8g)

Tato varianta je myš pro praváky.

Existuje více variant myší:

M650
M650 L
M650 L Left

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Značka a modelové označení Logitech M650M
Typ myši Kancelářská
Technologie snímání myši Laserová
Provedení Pro praváky
Barva myši Šedá
Ovládání
Čtyři a více tlačítek myši Ano
Konektivita
Rozhraní myši Bezdrátová USB + Bluetooth